Про це повідомив у телеефірі речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Віктор Трегубов.
"Учора наші захисники на Покровському напрямку зупинили 38 атак противника. Покровський напрямок залишається одним із найбільш активних протягом останніх тижнів. Це точка зосередження головних зусиль противника, а також ключова лінія оборони для українських захисників. Проте ворог не зміг наблизитися до самого міста, натомість намагається охопити цей напрямок з флангів", - зазначив Трегубов.
Він підкреслив, що основні атаки спостерігалися в прилеглих населених пунктах.
За словами речника, ворог намагається перервати комунікації українських військ, уникнувши прямих боїв у місті, з метою розірвати сполучення і досягти тактичної переваги. "Наразі йому це не вдається, оскільки місто захищають кваліфіковані та досвідчені українські підрозділи", - додав Трегубов.
Він також повідомив, що в районі Часового Яру наразі немає просування російських військ, хоча ситуація залишається напруженою.
Крім того, за його словами, обстановка в Кураховому є складною, оскільки це один з найважчих напрямків, де тривають інтенсивні міські бої.
Як було повідомлено, українські бійці знищили чотири танки Т-62 росіян біля Часового Яру.