Як повідомляє Укрінформ, цю інформацію передає The Washington Post.
Злам OFAC може, зокрема, спричинити розголошення конфіденційних даних щодо обговорень адміністрації США стосовно введення санкцій проти окремих осіб або компаній.
Перед введенням обмежувальних заходів OFAC формує «адміністративний протокол», у якому детально описується, наскільки зібрані докази відповідають законодавчим або нормативним вимогам для внесення осіб/компаній до санкційного списку.
Як зазначають обізнані джерела, хакери також атакували офіс Міністра фінансів США та Управління фінансових досліджень Міністерства фінансів США.
Ці дії ілюструють прагнення Пекіна отримати розвідувальні дані про свого найбільшого конкурента в глобальній боротьбі за владу та вплив.
Сучасні та колишні американські посадовці вказують на те, що найбільше уваги китайський уряд приділяє китайським компаніям, щодо яких уряд США розглядає можливість введення фінансових санкцій.
Представник Міністерства фінансів США відмовився коментувати ситуацію, тоді як Міністерство закордонних справ Китаю назвало звинувачення у хакерському зламі «безпідставними» і заявило, що Пекін «завжди виступав проти всіх форм хакерських атак».
Вказується, що хакерська атака була здійснена через злом програмного забезпечення підрядника, який обслуговує Міністерство фінансів.
Як повідомляв Укрінформ, Міністерство фінансів США повідомило Конгрес про хакерське втручання в його систему, пов'язану з урядом Китаю, яке отримало доступ до урядової комп'ютерної мережі.
Фото: Michael A. McCoy for The Washington Post