вівторок11 лютого 2025
podrobnosti.org.ua

Сили оборони знищили 65 російських безпілотників, а ще 28 були втрачені внаслідок локалізації.

Сили оборони України знищили 65 російських ударних безпілотників типу Shahed, а також інші типи БПЛА. Крім того, 28 безпілотників-імітаторів були втрачені внаслідок локалізації.
Силы обороны сбили 65 российских беспилотников, еще 28 были локально потеряны.

За інформацією Укрінформу, про це у Телеграмі повідомляють Повітряні сили Збройних сил України.

З 20:00 понеділка, 27 січня, російські війська здійснили атаку на Україну, використовуючи 100 ударних БПЛА типу Shahed і безпілотники-імітатори різних видів з напрямків: Орел, Брянськ, Курськ, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ, а також Чауда (тимчасово окупований) Крим.

Авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ, мобільні вогневі групи Повітряних сил та Сил оборони України відбивали повітряний напад.

Станом на 09:30 вівторка, 28 січня, підтверджено знищення 65 ударних БПЛА типу Shahed та безпілотників інших типів у Київській, Харківській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській, Житомирській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях.

28 ворожих безпілотників-імітаторів були втрачені локаційно (без негативних наслідків), два з них спрямувалися у бік Росії та Білорусі.

Один безпілотник залишається у повітрі, бойова робота триває.

Внаслідок атаки російських дронів зазнали пошкоджень будівлі приватних підприємств, інфраструктурні об’єкти, багатоквартирні та приватні будинки, а також автотранспорт.

Попередніми даними, жертв немає, постраждалим надається допомога.

Спеціальні служби працюють над ліквідацією наслідків ворожої атаки в Одеській, Київській, Сумській, Полтавській, Черкаській, Чернігівській та Харківській областях.

Як повідомляв Укрінформ, в Одесі четверо людей постраждали внаслідок російської дронової атаки вночі 28 січня.

 Фото: Повітряні Сили