четвер23 січня 2025
podrobnosti.org.ua

В Одещині БЕБ виявив нелегальні цехи, що виготовляли підроблену продукцію відомих брендів.

Бюро економічної безпеки виявило в Одеській області групу осіб, які налагодили незаконне виробництво та реалізацію одягу під брендами відомих у всьому світі торгових марок.
В Одесской области БЭБ раскрыло подпольные цеха, где шили подделки известных брендов.
Бюро економічної безпеки викрило в Одеській області групу осіб, які організували нелегальне виробництво та продаж одягу під відомими світовими брендами.

Про це повідомляє пресслужба БЕБ, передає Укрінформ.

"Керівником їхньої діяльності став 21-річний житель Одеси, який залучив до злочину ще трьох своїх знайомих. Разом вони налагодили випуск контрафактних текстильних виробів, серед яких спортивні костюми, шорти, куртки, худі, а також взуття, сумки, гаманці та інше", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що учасники створили у соціальних мережах профілі для реклами "брендового" одягу та приймання замовлень.

Один з членів злочинної групи зареєструвався як фізична особа-підприємець, відкрив банківський рахунок і магазин у центрі Одеси, де також продавали підроблену продукцію.

Детективи БЕБ провели 14 обшуків у підпільних цехах, автомобілях, складських та нежитлових приміщеннях на одному з найбільших ринків Одеси, де фігуранти зберігали контрафактні товари. Було вилучено велику кількість взуття, одягу, сумок, ременів, кепок, рюкзаків, а також промислове обладнання, швейну фурнітуру, наліпки з логотипами брендів, чорнові записи. Приблизна вартість арештованого майна перевищує 50 млн грн.

Слідство встановило, що внаслідок незаконного використання всесвітньо відомого бренду, учасники злочинної групи завдали компанії-правовласнику збитків на понад 7,4 млн грн.

На даний момент всім чотирьом фігурантам справи пред'явлено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару).

Триває досудове розслідування, встановлюється повне коло осіб, причетних до незаконної діяльності.

Як повідомляв Укрінформ, Бюро економічної безпеки в Одеській області зупинило діяльність восьми нелегальних автозаправних станцій, з яких було вилучено майже 66 тонн пального.