Про це інформує CNBC, передає Укрінформ.
Технологічний гігант зазнає тиску з боку адміністрації Трампа щодо вибору локації для виробництва своєї продукції. Зараз Apple виробляє більшість своїх товарів у Китаї.
Компанія оголосила про плани співпраці з партнерами для відкриття заводу в Х'юстоні, який займатиметься виробництвом серверів для Apple Intelligence — особистого асистента на базі штучного інтелекту для комп'ютерів iPhone, iPad і Mac. Площа нового підприємства становитиме 223 225 квадратних метрів.
Очікується, що новий завод, який заплановано відкрити у 2026 році, стане частиною масштабного інвестиційного проекту, який Apple зобов'язується реалізувати протягом наступних чотирьох років.
Крім того, Apple повідомила про намір найняти приблизно 20 000 нових співробітників у США. Більшість з них працюватимуть у сферах досліджень, розробки програмного забезпечення, штучного інтелекту та машинного навчання.
Як повідомляв Укрінформ, американська компанія Apple презентувала новий «бюджетний» iPhone, що отримав назву iPhone 16e.