СБУ викрила в Одесі конвертцентр

СБУ викрила в Одесі конвертцентр
СБУ викрила в Одесі конвертцентр

В Одесі Служба безпеки України викрила конвертаційний центр, який надавав “послуги” з незаконного відшкодування ПДВ та мінімізації податків, повідомляє 1NEWS з посиланням на пресцентр СБУ.

Зазначається, що організатори конвертцентру використовували реквізити понад 30 комерційних структур-імпортерів з ознаками фіктивності. Через здійснення удаваних торгових операцій вони забезпечували незаконну мінімізацію податкових платежів до держбюджету.

Їхніми “послугами”, за попередніми оцінками, користувались десятки підприємств реального сектору економіки.

Організатори “конверту” також забезпечували замовникам переведення коштів у готівку через здійснення фіктивних фінансово-господарських операцій, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці провели низку одночасних обшуків в Одесі за місцями проживання, а також в офісних і виробничих приміщеннях. У ході слідчих дій було вилучено:

  • печатки та уставні документи комерційних структур із ознаками фіктивності;
  • чорнову бухгалтерську документацію;
  • комп’ютерну техніку, електронні ключі та носії інформації, що містять фінансово-господарську та бухгалтерську документацію, яка підтверджує протиправну діяльність.

У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру двом організаторам та шістьом співучасникам протиправної оборудки.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/463286-sbu_vikrila_v_odesi_konverttsentr”

 

ПОДРОБНОСТИ ДНЯ - главное о главном

Каждый день в мире и в Украине происходит тысячи событий. Каждый день огромный поток информации сметает все на своем пути. Надо остановиться и отфильтровать этот поток. Сайт Подробности дня сделал это за вас — у нас только главное о главном. Без мишуры, воды и спама.

Все самые важные события — только в Подробностях дня. Это означает, что то, что вам просто необходимо знать мы расскажем и покажем со всеми подробностями, но в пределах разумного. Ведь мы пишем о главном только главное, ничего лишнего.

Как писал когда-то Кьеркегор: «Дьявол прячется в деталях». Именно этого дьявола к вам мы и не подпустим. Потому что углубляться в несущественное — не наша задача. Подробности дня — это тот минимум, необходимый любому думающему человеку.