На Херсонщині посадовці райлікарні розікрали гроші, виділенні на боротьбу з коронавірусом – СБУ

В Херсонській області СБУ викрила схему розкрадання державних коштів, виділених медичним закладам на боротьбу з пандемією коронавірусу COVID-19. Посадовці районної лікарні уклали договір з комерсантами на придбання засобів медичного захисту за значно завищеною ціною.

Об этом сообщает Руспрес

Про це повідомляє пресцентр Служби безпеки України.

«За попередніми даними слідства, посадовці одного з районних центрів первинної медико-санітарної допомоги розробили механізм привласнення грошей, які були перераховані медустанові райрадою для протидії поширенню інфекційного захворювання. Для реалізації оборудки представники лікарні уклали договір з комерційною структурою з міста Каховка на придбання для медперсоналу захисних масок, халатів і дезінфікуючих засобів. При цьому фігуранти значно завищили вартість вказаної продукції. За попередніми оцінками, втрати держави через цю схему становлять понад 110 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ст.367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до оборудки.

Викриття протиправної діяльності проводилось під процесуальним керівництвом прокуратури Херсонської області.Джерело статті: “https://korupciya.info/5047-na-hersonschini-posadovci-raylikarni-rozikrali-groshi-vidilenni-na-borot-bu-z-koronavirusom-8211-sbu.html”

 

ПОДРОБНОСТИ ДНЯ - главное о главном

Каждый день в мире и в Украине происходит тысячи событий. Каждый день огромный поток информации сметает все на своем пути. Надо остановиться и отфильтровать этот поток. Сайт Подробности дня сделал это за вас — у нас только главное о главном. Без мишуры, воды и спама.

Все самые важные события — только в Подробностях дня. Это означает, что то, что вам просто необходимо знать мы расскажем и покажем со всеми подробностями, но в пределах разумного. Ведь мы пишем о главном только главное, ничего лишнего.

Как писал когда-то Кьеркегор: «Дьявол прячется в деталях». Именно этого дьявола к вам мы и не подпустим. Потому что углубляться в несущественное — не наша задача. Подробности дня — это тот минимум, необходимый любому думающему человеку.