Реформи не на часі: Кабмін звільнив Нефьодова і ВерлановаНа позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 24 квітня звільнили голову Державної податкової служби Сергія Верланова і главу Державної митної служби Максима Нефьодова.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Разом з Нефьодовим без посади залишився і голова Державної податкової служби Сергій Верланов. Про це повідомив Олексій Гончаренко у своєму Телеграм-каналі.


Також, за даними Гончаренка, звільнені заступники Нефьодова – Роберт Зелді, Денис Шендрик та Сергій Пєтухов, зазначає 5 канал.


Тим часом у своєму Facebook Нефьодов написав: "Пишаюсь тим, що довелося звільняти не тільки мене, а і всіх заступників. Не знайшлося нікого, хто б погодився "виконувати задачу". Дякую всій команді, ви всі кращі, аніж я заслуговував, як керівник".


Міністр фінансів Сергій Марченко згодом заявив, що це він зробив подання на звільнення посадовців. Каже, що на його думку, такі кадрові зміни "назріли давно".


Урядовець також повідомив, хто поки виконуватиме обов’язки Нефьодова та Верланова.


"Наразі, виконання обов’язків голови митниці тимчасово покладено на керівника одного з департаментів ДМС Ігоря Муратова, а виконання обов’язків голови Податкової – на Михайла Тітарчука, заступника голови ДПС", – йдеться в повідомленні.


Вчора ж стало відомо, що бувший одіозний урядовець Януковича Василь Цушко претендує на посаду заступника міністра фінансів, про що свідчить його декларація про доходи за минулий рік.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/reformi-ne-na-chas-kabm-n-zv-lniv-nefodova-verlanova”

 

ПОДРОБНОСТИ ДНЯ - главное о главном

Каждый день в мире и в Украине происходит тысячи событий. Каждый день огромный поток информации сметает все на своем пути. Надо остановиться и отфильтровать этот поток. Сайт Подробности дня сделал это за вас — у нас только главное о главном. Без мишуры, воды и спама.

Все самые важные события — только в Подробностях дня. Это означает, что то, что вам просто необходимо знать мы расскажем и покажем со всеми подробностями, но в пределах разумного. Ведь мы пишем о главном только главное, ничего лишнего.

Как писал когда-то Кьеркегор: «Дьявол прячется в деталях». Именно этого дьявола к вам мы и не подпустим. Потому что углубляться в несущественное — не наша задача. Подробности дня — это тот минимум, необходимый любому думающему человеку.