В Одесі правоохоронці припинили діяльність борделю

грудь

В Одесі правоохоронці припинили діяльність борделю, якій був облаштований у спеціально орендованій для цього квартирі в Приморському районі міста.

Об этом сообщает «Футляр от виолончели»

За результатами заходів, проведених співробітниками Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, та слідчого управління ГУНП в Одеській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, одній з фігуранток повідомили про підозру у сутенерстві.

Як повідомили у Відділі комунікації поліції Одеської області, організатори облаштували приміщення необхідними для надання інтимних послуг умовами, підшукували майбутніх секс-працівниць та їх потенційних клієнтів, а також розподіляли кошти, отримані від заняття проституцією, половину з них залишаючи собі. Для сексуальної експлуатації підбиралися молоді жінки, які перебували в уразливому стані через скрутне матеріальне становище.

Під час санкціонованого обшуку в квартирі, де на той момент знаходилися чотири втягнених у проституцію дівчини віком від 19-ти до 24-х років, поліцейські вилучили мобільні телефони, які використовувались для зв’язку з «працівницями» та клієнтами, засоби контрацепції, гроші, банківські картки, блокноти із чорновими записами та інші речові докази.

За даним фактом слідчі розпочали провадження за ч. 2 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України. Одній з організаторів борделю — 25-річній уродженці Запорізької області повідомили про підозру та затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Проводяться заходи по встановленню та притягненню до відповідальності інших учасників злочинної діяльності. Слідчі дії тривають.

Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)


Джерело статті: “http://newformat.info/news/v-odesi-pravoohoronci-pripinili-diyalnist-bordelju/”

 

ПОДРОБНОСТИ ДНЯ - главное о главном

Каждый день в мире и в Украине происходит тысячи событий. Каждый день огромный поток информации сметает все на своем пути. Надо остановиться и отфильтровать этот поток. Сайт Подробности дня сделал это за вас — у нас только главное о главном. Без мишуры, воды и спама.

Все самые важные события — только в Подробностях дня. Это означает, что то, что вам просто необходимо знать мы расскажем и покажем со всеми подробностями, но в пределах разумного. Ведь мы пишем о главном только главное, ничего лишнего.

Как писал когда-то Кьеркегор: «Дьявол прячется в деталях». Именно этого дьявола к вам мы и не подпустим. Потому что углубляться в несущественное — не наша задача. Подробности дня — это тот минимум, необходимый любому думающему человеку.