Розвідка: до Донецька з Росії прибули “вагнерівці”

Згідно з даними української розвідки до Донецька прибули підрозділи ЧВК "Вагнера", які будуть займатись провокаціями та ескалацією в ОРДЛО.

чвк вагнера
ЧВК "Вагнера", ілюстративне фото. Фото: видання "Новая Газета"

"Вагнерівці", як припускає українська розвідка, залучатимуться до серії терористичних актів.

Об этом сообщает Times

Оперативно-тактичне угрупування "Схід" припускають, що разом з бойовиками діятимуть спецслужби РФ. У планах бойовиків: серія підривів житлових будинків. За задумом зловмисників, вони проведуть кілька провокацій, у яких потім будуть звинувачувати українських військових.

Військові ОТУ "Схід" , що ЗСУ не планують жодних нападів на окуповані території: дії солдатів спрямовані виключно на оборону позицій. Якщо і буває вогонь у відповідь, то лише тоді, коли є загроза життю військовим або мирних жителів.

Нагадуємо, що у зоні ООС, починаючи з 17 лютого, різко зросла кількість обстрілів з боку бойовиків. Станом на 19 лютого загинув один боєць і поранено двох ремонтників. Президент Зеленський прибув на Мюнхенську безпекову конференцію, щоб роз’яснити справжню ситуацію на Донбасу.

Читати також:
Втікачі з Донбасу у Росії не отримали умов, на які сподівались Великобританія відкриє “матрьошку” російських капіталів у випадку атаки Росія відмовилась взяти участь у роботі ТКГ
Поділитись
Автор: Олена Бурдейна

Источник: Растрига