У США заарештували американця, який планував новий напад на Капітолій

У США заарештували американця, який планував новий напад на Капітолій — У США заарештували американця, який планував новий напад на Капітолій
У США заарештували американця, який планував новий напад на Капітолій


40-річного мешканця Нью-Йорку зарештували за заклик до нового збройного повстання в Вашингтоні

Об этом сообщает Устинов троллит


У США заарештували члена радикальної організації Proud Boys за звинуваченням в плануванні другого нападу на Капітолій США.

Про це повідомляє The Independent.

Едвард Флореа, 40–річний мешканець Нью–Йорка, був арештований у вівторок за заклик до нового збройного повстання в Вашингтоні. Раніше він стверджував, що був членом організації Proud Boys.

3азначається, що першим про його арешт повідомив місцевий новинний канал WLNY.

«Об’єднана антитерористична група затримала його після того, як він нібито написав в Інтернеті, що є членом Proud Boys і хоче озброїти людей для поїздки до Вашингтона», – йдеться в звіті.

The Proud Boys – це екстремістська група, яка сповідує неонацистську ідеологію. Її члени нападають на людей під час протестів.

Даний арешт на сьогодні є останнім в ході загальнонаціонального розслідування щодо встановлення всіх причетних до нападу на Капітолій минулого тижня.

На сьогодні звинувачення у цій справі пред’явлені більш ніж 70 особам, і встановлено не менше 170 підозрюваних.Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/u-ssha-zaareshtuvali-amerikancya-yakiy-planuvav-noviy-napad-na-kapitoliy-730224.html”

 

ПОДРОБНОСТИ ДНЯ - главное о главном

Каждый день в мире и в Украине происходит тысячи событий. Каждый день огромный поток информации сметает все на своем пути. Надо остановиться и отфильтровать этот поток. Сайт Подробности дня сделал это за вас — у нас только главное о главном. Без мишуры, воды и спама.

Все самые важные события — только в Подробностях дня. Это означает, что то, что вам просто необходимо знать мы расскажем и покажем со всеми подробностями, но в пределах разумного. Ведь мы пишем о главном только главное, ничего лишнего.

Как писал когда-то Кьеркегор: «Дьявол прячется в деталях». Именно этого дьявола к вам мы и не подпустим. Потому что углубляться в несущественное — не наша задача. Подробности дня — это тот минимум, необходимый любому думающему человеку.