11 липня: події, факти, дні народження


День народження 11 липня святкує талановита журналістка та літературна редакторка щотижневика Волинські Новини Оксана Головій.

Інформаційне агентство Волинські Новини та редакція щотижневика зичать чарівній іменинниці нових досягнень, геніальних ідей, яскравих подорожей, безмежного натхнення, тепла від близьких та радісних моментів.

Хай кожен день буде сповнений жіночих радостей, життєвих солодощів, чудових миттєвостей і нескінченного щастя!

Також сьогодні відзначає день народження заступник головного бухгалтера Фонду Ігоря Палиці « Тільки разом». Колеги та знайомі бажають їй здоров’я, достатку, наснаги й удачі. А ще — різних приємностей, творчого самозвершення, втілення всіх мрій та бажань.
Лариса Андрощук
Лариса Андрощук
Свято цього дня і в ексдепутатки Луцької міської ради Олени Голєвої та журналіста Петра Герасименка.

ІА Волинські Новини бажає їм міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії, успіхів та удачі, гарного настрою, багато позитивних емоцій та приємних моментів щодня.
Олена Голєва
Олена Голєва
Іменини сьогодні святкують ті, кого назвали Іван, Павло та Сергій.

Якщо ви хочете привітати своїх близьких, рідних чи друзів з днем народження, скористайтесь функцією « Повідом новину» . Надсилайте свої вітання та фото іменинників.

Cьогодні – Всесвітній день народонаселення та Всесвітній день шоколаду.

Наша хроніка:

У 2018 ми повідомляли, що волинянка Міла Чернишева брала участь у конкурсі краси в Канаді.

Два роки тому цього дня редакція писала про те, що у Нововолинську п’ятеро людей, із яких троє – діти, підхопили сальмонельоз у кав’ярні.

У 2016 році у Луцьку з’явилася лавка на сонячних батареях. Такий подарунок з нагоди 50-річчя Луцького національного технічного університету зробив навчальному закладу випускник факультету бізнесу 1996 року Роман Михальчук.

2015 Луцьк посів перше місце серед обласних центрів України за результатами опитування щодо того, скільки мешканців розмовляють українською вдома. Так, 97% лучан розмовляють рідною мовою.

Луцька майстерня, де налагодили ціле виробництво «народних бронежилетів», у 2014 році стала відомою на всю Україну. Телеканал СТБ зняв відеосюжет про виготовлення "народного бронежилета". У майстерні побували "Вікна".

Презентація шістьох новачків ФК "Волинь" відбулася 2013 році. Серед них — воротар Артем Кичака, захисник Богдана Шершун та Дмитро Нємчанінов, півзахисник Віталій Гошкодеря, нападники Редван Мемешев та Дмитро Козьбан.

Народилися:

Цього дня народилися король Шотландії Роберт Брюс, шостий президент США Джон Адамс, кубинський рибалка, прообраз героя оповідання Ернеста Хемінгуея «Старий і море» Грегоріо Фуентес, радянський фізик, академік, лауреат Нобелівської премії, головний редактор останнього видання Великої радянської енциклопедії Олександр Прохоров, український поет та письменник Павло Кононенко, український та російський актор, режисер Костянтин Єршов («Вій», «За двома зайцями», «Веселі Жабокричі»), український письменник, головний редактор видавництва «Веселка» Ярема Гоян, мексиканський футболіст Уго Санчес, французький футболіст, захисник збірної Франції та іспанської «Барселони» Ерік Абідаль.

Сталося:

1613у Москві відбулася коронація Михайла Федоровича Романова, родоначальника нової династії Романових на московському престолі.

За Михайла Федоровича провідну роль в управлінні державою відігравали його близькі родичі (в 1619-33 фактично правив його батько). 1618 після спроби польського королевича Владислава захопити Москву, підписав Деулінське перемир’я, за яким до Речі Посполитої відійшла Чернігово-Сіверська земля.

У 1632—1634 вів невдалу війну з Річчю Посполитою, в якій на стороні польських військ воювали українські козаки на чолі з гетьманом Тимошем Орендаренком.

Продовжував вести загарбницькі війни у Сибіру.

За часів царства Михайла Федоровича було розширено відносини з Європою, видано першу рукописну газету «Вісті-Куранти» (1621), утворено «полки нового строю» (регулярні військові полки, навчені по-європейськи та очолювані найманими європейськими офіцерами).

1925у Львові засновано Українське національно-демократичне об’єднання.

Намагання унормувати українсько-польські взаємини в Польщі, розпочаті проводом УНДО, і недотримання польським урядом взятих зобов’язань та посилений тиск на українців спричинили гостру кризу в УНДО, наслідком якої Дмитро Левицький зрікся головування; на його місце обрали Василя Мудрого.

У знак незгоди з УНДО вийшла група членів з Дмитром Палієвим на чолі і заснувала партію Фронту Національної Єдности.

Водночас створилася внутрішня опозиція, яка гуртувалася біля групи «Діла»: Дмитро Левицький, Кость Левицький, Іван Кедрин-Рудницький, Степан Баран та інші, й опозиція нової жіночої організації «Дружина княгині Ольги», з Міленою Рудницькою на чолі. Також проти УНДО розпочали гостру кампанію УСПП і ОУН.

Проголошення новим головою УНДО В. Мудрим нормалізації не дійсною (1938) призвело до вирівняння суперечностей у партії, але все це спричинило деяке послаблення впливів УНДО і зростання впливу націоналістичних організацій: ОУН, Фронту Національної Єдности тощо.

З радянською окупацією у вересні 1939 Західно-Українських Земель УНДО перестало існувати.

1971у Піттсбурзі здійснена перша постановка рок-опери «Ісус Христос — суперзірка».

Музику до твору написав Ендрю Ллойд Веббер, а слова — Тім Райс. Твір описує останній тиждень життя Ісуса Христа і зраду його учня Юди Іскаріота.

Прем’єра викликала багато дискусій у суспільстві. Твір починається Входом Господа у Єрусалим, а завершується розп’яттям Христа. Опера описує біблійні події, не дотримуючись ортодоксальних церковних традицій. Головну увагу зосереджено на протиставленні поглядів Ісуса та його учня — Юди. Юда Іскаріот бачив рух послідовників Ісуса радше як світську боротьбу за власні права євреїв, а не як релігійну течію, яку очолює син Бога — Ісус. В оригінальній версії роль Ісуса виконав Ієн Гіллан — вокаліст «Deep Purple». У жовтні 1970 р. Тім Райс і Ендрю Ллойд Веббер записали подвійний (на 2 платівках) музичний альбом «Jesus Christ Superstar». У 1973 р. на основі рок-опери знято мюзикл з однойменною назвою.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/11-lypnia-podiyi-fakty-dni-narodzhennia2019/” Об этом сообщает cancellation.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вход

Меню пользователя

 

ПОДРОБНОСТИ ДНЯ - главное о главном

Каждый день в мире и в Украине происходит тысячи событий. Каждый день огромный поток информации сметает все на своем пути. Надо остановиться и отфильтровать этот поток. Сайт Подробности дня сделал это за вас — у нас только главное о главном. Без мишуры, воды и спама.

Все самые важные события — только в Подробностях дня. Это означает, что то, что вам просто необходимо знать мы расскажем и покажем со всеми подробностями, но в пределах разумного. Ведь мы пишем о главном только главное, ничего лишнего.

Как писал когда-то Кьеркегор: «Дьявол прячется в деталях». Именно этого дьявола к вам мы и не подпустим. Потому что углубляться в несущественное — не наша задача. Подробности дня — это тот минимум, необходимый любому думающему человеку.