У Києві відкрилася виставка "Загартований Франковий сокіл"Особисті документи, речі, світлини та малюнки. До 130-го дня народження сина Івана Франка – Тараса, у музеї квартирі знаменитої родини, відкрилася виставка "Загартований Франковий сокіл". Об этом сообщает krai.in.ua со ссылкой на СМИ.


"Це оригінальні речі, ексклюзивні, яких ніде немає і не існує. Оригінал свідоцтва про хрещення Тараса Франка 1893 року. Це є найсвятіший документ в родині Франка", – розповів директор Міжнародного фонду Івана Франка Ігор Курус.

Політик Валентин Наливайченко родину Франків вважає золотим фондом української нації.

"Ті роботи, які видавав батько, продовжив син Тарас, їх настільки боялася на той час НКВД-ійська, КГБ-ійська радянська влада, що ізольовувала і висилала з країни, а головне – забороняла нам з вами, українцям, розвиватися, читати, ставати освіченими. Я дуже хочу, щоб весь світ, а головне – українська влада після виборів змінилася і стала українською", – сказав кандидат у президенти України, лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

Політик зауважив, аби у владі залишилися лише патріоти, вибори мають пройти чесно і прозоро.

"Сьогодні відбулась зустріч з керівником міжнародної мережі спостереження ENEMO з паном Вуйовичем. Ми домовились про об’єднання зусиль спостереження за законністю виборчої кампанії. Як кандидат я запропонував, аби під час голосування представники наших виборчих комісій співпрацювали з міжнародними спостерігачами напряму, безпосередньо спостерігаючи, контролюючи законність виборчого процесу", – зазначив кандидат у президенти України, лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

Експозицію особистих речей Тараса Франка можна буде побачити до 20 березня.blog_ava
Підвищенню явки на виборчі дільниці сприятиме один важливий фактор, – соціолог
сьогодні
1687


Джерело статті: “http://24tv.ua/u_kiyevi_vidkrilasya_vistavka_zagartovaniy_frankoviy_sokil_n1125256”

Вход

Меню пользователя

 

ПОДРОБНОСТИ ДНЯ - главное о главном

Каждый день в мире и в Украине происходит тысячи событий. Каждый день огромный поток информации сметает все на своем пути. Надо остановиться и отфильтровать этот поток. Сайт Подробности дня сделал это за вас — у нас только главное о главном. Без мишуры, воды и спама.

Все самые важные события — только в Подробностях дня. Это означает, что то, что вам просто необходимо знать мы расскажем и покажем со всеми подробностями, но в пределах разумного. Ведь мы пишем о главном только главное, ничего лишнего.

Как писал когда-то Кьеркегор: «Дьявол прячется в деталях». Именно этого дьявола к вам мы и не подпустим. Потому что углубляться в несущественное — не наша задача. Подробности дня — это тот минимум, необходимый любому думающему человеку.